Hakkımızda

Konak Akademi Hakkında

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimiz, alanında deneyim kazanmış uzman kadro ile çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi güven içerisinde vermeyi hedefleyerek hareket eder.

Merkezimiz bünyesinde çocukların ihtiyaç duydukları eğitimi en iyi şartlar altında alabilmeleri için birçok teknolojik imkandan faydalanılmaktadır. Söz konusu olan çocuklarımızın gelişimini sadece bilişsel bağlamda değil aynı zamanda sosyal bağlamda da geliştirmek amacı ile birçok farklı eğitim seçeneğimiz bulunmaktadır.

Merkezimiz öğrencilerimizin eğitimini önceleyen, güvenli ve son teknoloji eğitim imkanlarını çocuklarınız için mümkün hale getirebilirsiniz.

Image
Otizm
Image
Psikolojik Danışma
Image
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Image
Fizik Tedavi
Image
Özel Eğitim Anaokulu
Image
Özgül Öğrenme Güçlüğü

  Başvuru Formu

  Randevu ve Diğer Sorularınız İçin Bizi Arayın!

  Merkezimizde verilen eğitimler tamamen devlet destekli olarak verilmektedir. İletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak değerlendirme, servis, özel eğitim ve randevu alma gibi süreçler hakkında destek alabilirsiniz.

  Kurum Müdürünün Mesajı

  Konak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin ihtiyaçlarını önceleyen, sağlıklı bir eğitim almaları için gereken tüm eğitim olanaklarını sağlamaktadır.

   

  Konak Özel Eğitim Merkezi öğrencilerinin gereksinimlerini ve bu gereksinimlere bağlı olarak sağlıklı bir şekilde eğitim almalarını önceleyen değerler ışığında hareket eder. Her çocuk kendine has bir öğrenme yöntemine sahiptir. Bununla birlikte bazı çocuklarımızın gereksinimleri diğer çocuklarımızdan çok daha farklı olabilir.

  Özel gereksinimli çocuklarımız için sunduğumuz tüm eğitim olanakları uzman eğitmen kadrosu ile verilmektedir. Eğitim verilirken çocuklarımızın sadece bilişsel olarak öğrenim görmeleri değil aynı zamanda sosyal çevre ile uyum sağlayabilmeleri için de hem fiziksel hem bilişsel bağlamda eğitim verilmektedir.

  Konak Özel Eğitim Merkezi bünyesinde deneyimli uzman kadro, birçok farklı özel eğitim olanağı ve çocuklarımızın ihtiyaçlarına yönelik teknolojik araçlar ile eğitim verilmektedir. Söz konusu olan çocuklarımızın sağlıklı bir hayat yaşamaları, başka insanlar ile kolay iletişim kurabilmeleri ve daha kolay uyum sağlayabilmeleri için birçok özel eğitim olanağı sunulmaktadır.